Акція по прибиранню берегів р. Прут приурочена до Всесвітнього дня Води!

Категорія: Робота ГО "ГРБ" Опубліковано: Середа, 23 березня 2016

22 березня з нагоди Всесвітнього дня Води, Дністровсько-Прутським басейновим управлінням водних ресурсів (БУВР) разом із активом ГО "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ" було проведено прибирання берегу р. Прут вище моста "Кемпінг".

 

Було прибрано від сміття (скляних і пластикових пляшок, поліетиленових пакетів, та інш.) більше кілометра берега. Спільними зусиллями на прибраній ділянці зібрали повний самоскид сміття!

Велика подяка всім активістам ГО "ГРБ" які прийняли участь у цьому заході!

Та й велика подяка колективу Дністровсько-Прутського БУВР за організацію цього корисного для навколишнього середовища заходу!

Але в ході цього заходу виявились і сумні моменти - ті рибалки, котрі зазвичай там рибалять, зовсім не переймалися тим що відбувається навколо них, начебто воно їх і не стосується! Якісь люди прибирають сміття з берега, ну і хай собі прибирають! А нам і так добре! Сидять собі спокійнісенько в цьому сміттєзвалищі, рибалять і навіть їдять... І ніхто з них не поворухнувся щоб допомогти прибрати сміття хоча б навколо себе!

Правда були розмови мов, штрафувати потрібно по максимуму тих хто смітить! І при цьому самі ж розповідають що майже кожен день тут рибалять...  Мабуть що сміття по ночах якісь зовсім недобрі люди приносять, коли нікого немає, і нихто не бачить...

Колектив ГО "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ" звертається до всіх  рибалок нашого міста і краю:

Шановні рибалки, будьмо свідомими і цивілізованмими людьми, і не будемо лінуватись прибирати те сміття, яке залишається після нашого приходу на рибалку! Невелика понесена до смітника торбинка з порожніми пакетами та пляшками багато легша, ніж принесена з повними!

Захистимо разом наші водоймища і їх береги від браконьєрства, забруднення та знищення!!!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити