street fishing,Обзор спінінга Graphiteleader Finezza corto 702 ul-t

Категорія: Грибалка
Опубліковано: Вівторок, 05 травня 2020
Автор: Юра

Image titleНедільна вилазка на одне з озер міста Чернівці . Насамперед , це тест нового спінінга Graphiteleader Finezza corto 702 ul-t 0.5-7 грам. 

На цю рибалку взяв з собою катушку Daiwa EXCELER LT 2500  з шнуром #0.3 FAVORITE ARENA . 
 - Прийшов до озера , зібрав комплект , прив'язав 1.5 грама + 1.2' поляріс в кольорі Lox , почав риболовлю. Перші закиди і одразу клювання , рибка активна.

Удочка з цією вагою справляється добре , всі клювання в руку , падіння чебурашки добре видно по кінчику , що ще потрібно ? 
 Половивши трішки полосатих розбійників  ,вирішив змінити вагу : - ставлю 3 грама + 1.6'Baby Rockfish . Закид - летить за горизонт , чекаю падіння , перші підриви і знову удочка демонструє хороші показники , не провалюється . Нажаль , не було в коробочці 5 грам . Знову трішки половивши окунів , я рішив перевірити Фінезу на низах . Вітер в той день був відсутній , тому 0.5 грама + нарізка летять у воду на доволі приємну відстань . Перша проводка , знову окунь , чітка покльовка . 
 Вечеріє , окунь почав виходити на поверхню , я довго не думаючи ставлю ZipBaits Rigge 35F , твічова проводка , Фінезка справляється чудово . Половивши ще трішки окуня на воблера , пора додому . 
 Загалом рибалкою задоволений , удочка теж показала себе тільки з хорошої сторони . Скоро нові рибалки , нові відгуки . 
Всім ні Хвоста , ні Луски!!!))))  Дякую!