Дитячий фестиваль "Золота рибка"!!!

Категорія: Новини Опубліковано: Понеділок, 15 травня 2017 Автор: Administrator

Шановні Буковинці! 

21 травня(неділя) в парку «ЖОВТНЕВИЙ» на озері, буде проведений дитячо-юнацький, культурно-просвітницький фестиваль “ЗОЛОТА РИБКА”. 

Image title

Метою захода е виховання у діточок дбайливого ставлення до природи та тваринного світу. На фестивалі, неодноразовими призерами чемпіонатів Світу та Європи з риболовного спорту, будуть проведенні майстер-класи з ловлі риби поплавковою вудкою, спінінгом, фідером, нахлистом та квоком. 

Інспектори Чернівецького Рибоохоронного Патруля ознайомлять дітей з забороненими методами та знаряддями лову риби. Планується показати малюкам не тільки як можливо ловити рибку, а і зариблювати водойми. Для цього в озеро буде випущена певна кількість риби, яку ми замовили в рибному господарстві. 

І накінець саме цікаве - кожна дитина буде мати змогу практично та самостійно спіймати рибку поплавковою вудкою (вудки надаються)! Кожна дитина отримае подаруночок та грамоту, а самі спритні маленькі рибалки будуть нагороджені особливими призами, а саме сравжніми вудками та іншими знаряддями для рибної ловлі. 

З повагою, “ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ” 

P.S. Початок фестивалю “ЗОЛОТА РИБКА” 21 травня о 9 годині 30 хвилин на греблі озера нижче готеля ЧЕРЕМОШ. 

Додаткова інформація за тел. 0505255293, 0977121231 

Перегляди: 651

Додати коментар


Захисний код
Оновити