Дитячий культурно-просвітницький фестиваль "Золота рибка"!!!

Категорія: Робота ГО "ГРБ"
Опубліковано: Неділя, 25 березня 2018
Автор: Administrator

21 травня 2017 р. в парку «ЖОВТНЕВИЙ» на озері, відбувся дитячо-юнацький, культурно-просвітницький фестиваль “ЗОЛОТА РИБКА” який організувала та провела ГО "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ"!!!

Image title

Дністер-квест - інтерактивний захід для молоді присвячений до Міжнародного дня Дністра!

Категорія: Робота ГО "ГРБ"
Опубліковано: Неділя, 25 березня 2018
Автор: Administrator

8 липня 2017 року в рамках відзначення «Міжнародного дня Дністра 2017» в спортивно-оздоровчому таборі «Буковинка» в с. Репужинці, Чернівецької області відбувся інтерактивний захід для юнацтва «Дністер-квест».

Image title

14 березня відбулася акція присвячена до Дня дій проти гребель!!!

Категорія: Робота ГО "ГРБ"
Опубліковано: Вівторок, 21 березня 2017
Автор: Administrator

14 березня в рамках Міжнародного Дня дій проти гребель, ГО "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ" була проведена акція-мітинг на підтримку повної заборони побудови нових ГЕС на течії р. Дністер, задля збереження унікальної екосистеми гірської річки.

Image title


Ліцензійний лов риби

Категорія: Робота ГО "ГРБ"
Опубліковано: Субота, 10 грудня 2016
Автор: Super User

У зв`язку з майже критичною ситуацією, яка на сьогоднішній день склалася з рибними ресурсами у наших водоймах, в даний час активом громадської організації "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ", за підтримки ЧОФРС, розробляється проект Правил ліцензійного платного рибальства на водоймах загального користування.

Що передбачає втілення проекту цих Правил у життя:

1 - Повна заборона промислового вилову риби на Дністрі та Дністровському водосхивищі, а також у інших водоймах загального користування;

2 - Отримання коштів за оплату ліцензії, з яких пропонується такий розподіл:
- проведення зариблення водойм загального користування;
- здійснення належного контролю за водоймами та попередження правопорушеннь, за рахунок кращого фінансування та матеріального забезпечення нового Рибного патруля, за допомогою громадських організацій;
- створення рекреаційних зон на Дністровському водосхивищі, та на інших водоймах загального користування - контрольовані ділянки берегової лінії, зі створенними гарними умовами для цивілізованного відпочинку та рибальства, а саме прибирання та вивезення сміття, встановлення альтанок та туалетів, та інш.;
- поповнення обласного бюджету, з подальшим виділенням на розвиток соціальних проектів та програм, які дозволять покращувати екологічне становище на водоймищах краю.

Паралельно буде вестись робота по впровадженню цих Правил разом із дружніми громадськими організаціями у суміжних областях - Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій.

Проектом передбачається декілька варіантів сплати ліцензійних карток, зараз ці варіанти знаходяться у стадії розробки - загальна річна, загальна квартальна, місячна, за видами рибальства - донна ловля, спінінгова ловля, поплавчана, ловля з човна. Але якщо встановити загальний річний внесок у сумі 200-300 гривень, з`являться всі можливості для повноцінного втілення положеннь цих Правил у життя, що дозволить відновити рибний потенціал наших водойм, покращити екологічний стан берегів, підняти якість відпочинку.

Шановні рибалки, колеги, друзі, не будьте байдужими, разом ми маємо можливість врятувати майбутнє природних цінностей нашого краю та країни в цілому!!!

Кожна ваша відповідь та пропозиція буде врахована!!!

Акція "НЕРЕСТ - 2016"!!! РЕЙД.

Категорія: Робота ГО "ГРБ"
Опубліковано: Понеділок, 11 липня 2016
Автор: Administrator

Під час проведення "Акції НЕРЕСТ -2016", 22.04.2016 р, а саме її початку - прибирання берегової смуги - на забороненій для рибальства ділянці нерестовища в межах с. Вороновиця, були виявлені порушники, які не побажали визнати своєї провини, пояснюючі що "не знали що тут рибалити не можна", та не побажали приєднатися до природоохоронних заходів, які проводила ГО "ГРБ". На місце прибула оперативна група "Чернівцідержрибоохорони", інспектор якої склав на порушників адмінпротокол. Далі був проведений рейд по воді, в нерестовій зоні, в ході якого були виявлені та вилучені з води заборонені знаряддя лову - а саме браконьєрські сітки, в кількості 8 штук. Всі вилучені сітки були описані інспекторами Рибоохорони. Під час проведення рейду, у скалді групи активістів працювали також журналісти та оператори, в тому числі і "Чернівецького проміня". Далі група активістів ГО "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ" вирушила в с. Мошанець, Кельменецького р-ну, де ввечері на березі при встановленні забороненого знаряддя лову - а саме сітки - був виявлений громадянин В. Прибувша на місце правопорушення опергрупа Рибоохорони, склала на порушника адмінпротокол. На слідуючий день був проведений рейд по воді в межах с. Бернове, Кельменецького р-ну, де знов таки було виявлено та вилучено з води 5 сіток. На деяких сітках можна було виявити ікру, яку відклала риба, прийнявши сітку за нерестовий субстрат. Всі виявлені заборонені знаряддя лову, були описані і вилучені інспектором Рибоохорони.