Ліцензійний лов риби

Категорія: Робота ГО "ГРБ" Опубліковано: Субота, 10 грудня 2016 Автор: Super User

У зв`язку з майже критичною ситуацією, яка на сьогоднішній день склалася з рибними ресурсами у наших водоймах, в даний час активом громадської організації "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ", за підтримки ЧОФРС, розробляється проект Правил ліцензійного платного рибальства на водоймах загального користування.

Що передбачає втілення проекту цих Правил у життя:

1 - Повна заборона промислового вилову риби на Дністрі та Дністровському водосхивищі, а також у інших водоймах загального користування;

2 - Отримання коштів за оплату ліцензії, з яких пропонується такий розподіл:
- проведення зариблення водойм загального користування;
- здійснення належного контролю за водоймами та попередження правопорушеннь, за рахунок кращого фінансування та матеріального забезпечення нового Рибного патруля, за допомогою громадських організацій;
- створення рекреаційних зон на Дністровському водосхивищі, та на інших водоймах загального користування - контрольовані ділянки берегової лінії, зі створенними гарними умовами для цивілізованного відпочинку та рибальства, а саме прибирання та вивезення сміття, встановлення альтанок та туалетів, та інш.;
- поповнення обласного бюджету, з подальшим виділенням на розвиток соціальних проектів та програм, які дозволять покращувати екологічне становище на водоймищах краю.

Паралельно буде вестись робота по впровадженню цих Правил разом із дружніми громадськими організаціями у суміжних областях - Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій.

Проектом передбачається декілька варіантів сплати ліцензійних карток, зараз ці варіанти знаходяться у стадії розробки - загальна річна, загальна квартальна, місячна, за видами рибальства - донна ловля, спінінгова ловля, поплавчана, ловля з човна. Але якщо встановити загальний річний внесок у сумі 200-300 гривень, з`являться всі можливості для повноцінного втілення положеннь цих Правил у життя, що дозволить відновити рибний потенціал наших водойм, покращити екологічний стан берегів, підняти якість відпочинку.

Шановні рибалки, колеги, друзі, не будьте байдужими, разом ми маємо можливість врятувати майбутнє природних цінностей нашого краю та країни в цілому!!!

Кожна ваша відповідь та пропозиція буде врахована!!!

Перегляди: 719

Додати коментар


Захисний код
Оновити