Дністер-квест - інтерактивний захід для молоді присвячений до Міжнародного дня Дністра!

Категорія: Робота ГО "ГРБ" Опубліковано: Неділя, 25 березня 2018 Автор: Administrator

8 липня 2017 року в рамках відзначення «Міжнародного дня Дністра 2017» в спортивно-оздоровчому таборі «Буковинка» в с. Репужинці, Чернівецької області відбувся інтерактивний захід для юнацтва «Дністер-квест».

Image title

Організаторами заходу виступили Дністровсько-Прутське БУВР, ГО «Громада Рибалок Буковини», Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді,

Після урочистого відкриття на території табору, команди-учасники, вболівальники та гості заходу зібрались біля Дністра де розміщувались локації та де було дано старт.

Чотири команди дітей «Скорпіон», «Тракторна бригада», «Невгамовні» та «Адреналін» повинні були пройти по чотирьом інтелектуальним локаціям «Павутиння», «Мешканці Дністра», «Нерестилище», «Якість води» та чотирьом перешкодам «Затоплений острів», «Ноїв ковчег», «Врятуй квітку» та «Нічний ліс Дністра».

Граючи та отримуючи бали за правильні відповіді, діти ознайомилися з важливістю річки Дністер для життя людей в басейні, та нашої держави в цілому, дізнались про мешканців Дністра - які види риб є в Дністрі, які з них є червонокнижними, та які заходи вживаються для їх відновлення, дізналися про Правила любительської та спортивної риболовлі і важливість дотримання до цих правил, як досліджується якість води та для чого це робиться, тощо.

За результатами квесту, жюрі обрало команди, що зайняли призові місця.

Усі команди отримали Грамоти та подарунки від організаторів заходу - рибальські вудлища, рибальську прикормку, м`ячі, солодощі. Спонсорську допомогу надавали підприємці:

Гандабура Сергій мережа рибальських магазинів "Все для рибалки", Дамян Валентин - солодощі.

Дністровсько-Прутське БУВР та ГО "ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ" висловлює вдячність усім хто долучився до організації свята для дітей!

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title

Image title


Перегляди: 161

Додати коментар


Захисний код
Оновити